Ürün vb. konular

Sitemiz şuan ürünleri görebileceğiniz kayıt olabileceğiniz şekilde olsa da sipariş vermek için açık değildir. Altyapısal olarak meydana gelen aksaklıklar en kısa sürede çözülerek açıklığa kavuşacaktır.

Sitemizdeki yayımlanan her ürünün orjinali maalesef olmayabiliyor. Fakat eğer ürünler hakkında sorularınız var ise canlı destek ile iletişime geçebilir, bilgi sahibi olabilirsiniz.

Eğer satın alımını yaptığınız ürün aracına uygun çıkmaz ise belirli koşullarda iade yapabilirsiniz. Fakat sipariş vermeden önce kabul ettiğiniz şartları okumanız gerekmektedir.

Ödeme vb. konular

Sitemizde ürünler yüklü olmasına rağmen şuan sipariş verebilmeniz maalesef söz konusu değildir. En kısa sürede sitemiz güncellenecek ve sipariş verebileceksiniz.

Yukarıdaki maddede de belirtildiği üzere sipariş vermek sitemizde bu aşamada mümkün değildir. Fakat kart bilgileri sizin bilginiz olmadan katiyen kayıt edilmemektedir.

Eğer ürün iadenizi yaptığınızda, ürün kısmı ile ilgili ortada bir sorun yok ise paranız 1-14 iş günü içerisinde hesabınıza yatırılacak olup, müşteri temsilcilerimiz size güncel durum ile ilgili sürekli bilgilendirme yapacaktır.